Kontakt

Ola i Marcin Sawiccy

ul. Jana Pawła II 190

34-335 Krzyżowa


mail
:
ola.usawickich@gmail.com

 

Dom gościnny

DSC_8949.jpgNasz dom gościnny  pełni dwie role. Jest naszym domem, gdzie mieszkamy całą rodziną, odpoczywamy, pracujemy, świętujemy i cieszymy się sobą. Jednocześnie jest domem, w którym mamy przyjemność przyjmować gości, cieszyć sie ich obecnością, sprawiać, aby czas spędzony tutaj był dla nich odpoczynkiem, często połaczony z chwila refleksji.

Latem najczęściej przyjmujemy rodziny uczestniczące w rekolekcjach. Współpracujemy z Ojcami Dominikanami i wspólnie nimi  organizujemy wiele spotkań i rekolekcji.

Zimą oczywiście dominują narty. Z racji sąsiedztwa z Pilskiem, nowym ośrodkiem w Przyłękowie, ośrodkami na Słowacji nasi goście maja dużą możliwość korzystania z uroków  jazdy na nartach.

Dom jest tak przygotowany, aby dawał mozliwość zarówno wyciszenia się jak i wspólnych spotkań, wieczornych rozmów. Na strychu i piętrze posiadamy dwie przestrzenie wspólne, gdzie można spędzać czas z ksiązką i na rozmowach. W dużym ogrodzie dzieci mają miejsce do wspólnych zabaw, dbamy o "świeży" piasek w piaskownicy dla najmłodszych. Oczywiście w ogrodzie jest dużo przestrzeni i dla dorosłych, krąg ław z miejscem na ognisko.

DSC_8870.jpgDla poszukiwaczy wyciszenia się, na półpiętrze mamy małe przygotowane oratorium, gdzie zawsze można znaleźć ciszę i możliwość modlitwy.